Knihovna

Knihovna finštiny/ Suomen kirjasto

Knihovna finštiny bude do odvolání uzavřena, nicméně knihy a další dokumenty z jejího fondu si budete moci od 12. 2. objednat přes své uživatelské konto v centrálním vyhledávači UKAŽ a následně vyzvednout v Knihovně Jana Palacha během její otevírací doby. Vyřizování objednávek/rezervací bude probíhat jednou týdně. Vždy prosím vyčkejte na informační e-mail o vyřízení Vaší objednávky.

Termín vrácení knih vypůjčených před 21. 12. 2023 byl prodloužen na pátek 1. 3. 2024. POZOR! Knih, kterým před 21. 12. vypršela výpůjční doba, se toto prodloužení netýká. Pokud možno, prosíme o vrácení knih ještě před tímto datem, vzhledem k počtu knih, které se mají k 1. 3. do knihoven vrátit. Knihy z vypůjčené v Knihovně finštiny lze od 19. 2. vracet v Knihovně Jana Palacha v otevírací době, mimo ni pak do biblioboxu (suterén hlavní budovy, naproti vchodu do Knihovny Jana Palacha).

 

Knihovna finštiny je oborová knihovna. Část finské beletrie a studijní literatury je v nabídce Knihovny Jana Palacha, kde je zpřístupněna (většinou) ve volném výběru.

Knihovna finštiny sídlí v hlavní budově FF UK, 4. patro, číslo dveří P420. Beletrii a značnou část odborné literatury je možno zapůjčit absenčně, ostatní knihy, časopisy a další materiály jsou zde k dispozici k prezenčnímu studiu.

Absenčně lze zapůjčit i finské filmy na DVD z fondu „Lasse“!

 

Telefon: 221 619 337

E-mail: libfins@ff.cuni.cz

Centrální katalog KJP

Úvod > Knihovna