NMgr. program GSS: Finská filologie – přihlášky do 31. 3.

Umíte finsky na úrovni B1-B2, ale chcete se naučit mnohem víc? Máte-li už bakalářský titul, nebo jej získáte nejpozději v září 2024, přihlaste se na finskou filologii!
Kromě zvýšení jazykových a lingvistických kompetencí, si během magisterského studia prohloubíte znalosti o finské literatuře, kultuře či nářečích, o dalších ugrofinských jazycích i literaturách, vyzkoušíte si překlad literárních textů a můžete také vyjet na stáž na finské univerzity v rámci programu Erasmus+ nebo se zúčastnit každoroční Ulkomaisen fennistiikan syyskoulu.
Více informací pro zájemce o program Germánská a severoevropská studia: finská filologie najdete zde a obecné informace o přijímacím řízení do navazujících magisterských programů na FF UK zde.
Přihlášku lze podat už jen do 31. března!
Tervetuloa opiskelemaan maisteriksi!
Úvod > FF UK > NMgr. program GSS: Finská filologie – přihlášky do 31. 3.