Studijní pobyt na Alkio-opisto v LS 2024

Letní semestr 2024 mohou studenti finštiny absolvovat na škole Alkio-opisto ve středním Finsku, s níž má naše oddělení partnerskou smlouvu o studijní výměně.

Pobyt doporučujeme jako vhodnou příležitost k procvičení a zdokonalení praktické finštiny. Vybraný uchazeč získá stipendium, které pokryje náklady spojené s pobytem.

Prosíme zájemce, aby se na uvedených webových stránkách seznámili s partnerskou institucí a do 30. listopadu přihlásili e-mailem koordinátorovi zahraničních smluv Janu Dlaskovi. Jemu můžete zaslat i případné dotazy. Zájemcům rádi zprostředkujeme kontakty na naše dřívější stipendisty na této škole.

Poznámka: pravidla pobytu se neřídí pravidly programu Erasmus+, pod který tato smlouva nespadá.

Úvod > Nástěnka > Studijní pobyt na Alkio-opisto v LS 2024