Nabídka studijního pobytu na Alkio-opisto – ZS 2022

Zimní semestr 2022 máte jako studenti finštiny možnost absolvovat na škole Alkio-opisto ve středním Finsku, s nímž má naše oddělení partnerskou smlouvu o studijní výměně.

Pobyt doporučujeme jako vhodnou příležitost k procvičení a zdokonalení praktické finštiny, která je z hlediska sociálních vztahů na škole o hodně příhodnější než na finské univerzitě. Vybraný uchazeč získá stipendium, které pokryje náklady spojené s pobytem. Prosíme zájemce, aby se na uvedených webových stránkách seznámili s partnerskou institucí a do 29. dubna přihlásili e-mailem koordinátorovi zahraničních smluv Janu Dlaskovi. Na něj můžete zaslat i případné dotazy. Zájemcům rádi zprostředkujeme kontakty na naše dřívější stipendisty na této škole.

Poznámka: pravidla pobytu se neřídí pravidly programu Erasmus+, pod který tato smlouva nespadá.

Úvod > Nástěnka > Nabídka studijního pobytu na Alkio-opisto – ZS 2022