Výběrová řízení na program ELAN – přihlášky do 13. 2. 2022

Do 13. února se lze přihlašovat na program ELAN (European Liberal Arts Network). Tento program umožní studium v celé šíři tzv. Liberal Arts (jazyky, filozofii, historii, sociální vědy, umění atp.) na jedné z partnerských univerzit, mezi nimiž je mj. i Univerzita v Turku (Turun yliopisto (utu.fi)).

ELAN (European Liberal Arts Network) je humanitně zaměřený program, který studentům nabízí široký rozhled v tzv. Liberal Arts, tedy všech humanitních oborech prolínajících se se současnými situacemi a problémy ve světě. Díky interdisciplinaritě, na kterou klade ELAN důraz, si vybraní studenti rozšíří obzory i mimo obor, který na univerzitě aktuálně studují. Program zahrnuje zahraniční mobilitu do jedné z partnerských univerzit, možnost dvoutýdenní stáže, letní školy či práci na svém vybraném projektu v doprovodu odborného tutora. Studenti zapojení do programu plní požadavky stanovené radou ELANu, po jejichž splnění obdrží tzv. ELAN certifikát, který si budou moci přiložit ke svému CV.

Úvod > Nezařazené > Výběrová řízení na program ELAN – přihlášky do 13. 2. 2022