Výběrové řízení Erasmus+ 2021/2022

15. února byla otevřena aplikace pro přihlášky na zahraniční pobyty programu Erasmus+ na akademický rok 2021/2022. Způsob přihlášení je celofakultní, veškeré další informace najdete na stránkách zahraniční oddělení.

Podívejte se také na Facebook nebo se připojte do skupiny Studenti FF UK v zahraničí a nechte si poradit od těch, kteří už vyjeli.

procesu výjezdu je možné přihlášku stornovat, bližší informace podá zahraniční oddělení.

Oddělení finštiny nabízí pobyty na několika finských univerzitách (i jedné švédské) a všechny najdete v aplikaci. Prosíme všechny zájemce o pobyty, aby si nejpozději do 28/2 založili přihlášku (dovyplnit lze i později) a informovali o tom e-poštou koordinátora Jana Dlaska, s nímž je možné také konzultovat výběr univerzity.

Úvod > FF UK > Výběrové řízení Erasmus+ 2021/2022